Projektowanie wnętrz

Projektowanie

Nasza pracownia zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i komfortowych, a zarazem wyjątkowych przestrzeni prywatnych, a także komercyjnych.

Usługi, jakie oferujemy z zakresu projektowania specjalistycznego:
- projektowanie wnętrz mieszkalnych i komercyjnych,
- wykonywaniem modeli 3D oraz wizualizacji,
- projektowanie witryn sklepowych oraz wnętrz sklepów,
- projektowanie stanowisk wystawienniczych,
- projektowanie wystroju sal na imprezy okolicznościowe.

Wnętrze projektowanego salonu Rysunek projektu domu
Zespół ludzi podczas narady

Sposoby współpracy

Aranżacja wnętrza - jeśli chcesz zmienić wystrój swojego wnętrza bez przeprowadzania kompleksowego remontu lub potrzebujesz pomocy w wyborze mebli, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy w wyborze.

Projekt standardowy – marzysz o całkowicie nowym wnętrzu, właśnie kupiłeś mieszkanie lub budujesz dom? To oferta właśnie dla Ciebie! W tym wariancie przeprowadzamy szczegółową rozmowę z Klientem na temat preferencji, oczekiwań oraz upodobań. Wykonujemy inwentaryzację, czyli pomiar projektowanych pomieszczeń. Dostarczamy dwie (lub więcej - w zależności od oczekiwań Klienta) koncepcje układu funkcjonalnego. Klient dokonuje wyboru, a my rozpoczynamy pracę nad projektem 3D – po około 7 dniach przesyłamy wstępne wizualizacje. Gdy cały projekt zostanie zaakceptowany, kompletujemy całość dokumentacji – rzuty, widoki ścian, szczegółowe rysunki projektowanych mebli, wizualizacje, wykaz mebli, dodatków, materiałów wykończeniowych, itp.

Projekt on–line – mieszkasz daleko, a spodobały Ci się nasze projekty? Żaden problem. Mimo, że siedziba firmy znajduje się w Wieluniu, to jesteśmy gotowi na współpracę z osobami z całej Polski. Zasady przy projekcie on-line są takie same, jak w przypadku projektu standardowego. Różnica polega na tym, że kontakt jest tylko telefoniczny i mailowy, a inwentaryzację – rzuty i widoki ścian – otrzymujemy od Klienta.

Cennik

Podane ceny są jedynie orientacyjne, ostateczny koszt uzależniony jest od upodobań i wymagań klienta względem projektu. Przy większych powierzchniach promocyjne ceny.

Aranżacja wnętrz

Od 100 zł.

Wnętrza komercyjne

Od 40 zł/m2

Wnętrza mieszkalne

Od 45 zł/m2

Kuchnia i łazienka

Od 60 zł/m2

Nasze projekty

Projekt sali biologicznej w I LO w Wieluniu

Projekt ten powstał na potrzeby konkursu „Nasza Eko-pracownia” organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Projekt sali biologicznej

Metamorfoza pokoju

Projekt metamorfozy pokoju na poddaszu. Powierzchnia pokoju to 16m2. Projekt zawiera rzut pomieszczenia, widoki ścian, wizualizacje, zestawienie mebli, projekty mebli na wymiar wykonywanych przez naszą firmę – biurko oraz liczne półki.

Projekt pokoju

Pastelowa łazienka

Przedstawiamy aranżacje łazienki na poddaszu. W projekcie użyte zostały stylowe heksagonalne płytki w pastelowych barwach. Delikatność wnętrza przełamana jest drewnopodobnymi płytkami na podłodze.

Projekt łazienki

Amerykanka w Wieluniu

To koncepcyjny projekt adaptacji budynku młyna - stanowi on moją pracę inżynierską pod tytułem: "Amerykanka - wir atrakcji. Adaptacja budynku młyna w Wieluniu na centrum sportowo-rekreacyjne". Zakres opracowania obejmuje projekt zagospodarowania terenu, koncepcyjne rzuty funkcjonalne wszystkich kondygnacji, przekroje, propozycje rozwiązań elewacji oraz wizualizacje.

Amerykanka w Wieluniu

Projekt mieszkania na poddaszu

Jest to projekt adaptacji poddasza użytkowego na mieszkanie dla pary młodych ludzi. Powierzchnia mieszkania to 95m2. Projekt zawiera rzut mieszkania, rzut aranżacyjny, rzut rozmieszczenia gniazdek i punktów świetlnych, widoki ścian wszystkich pomieszczeń, zestawienie mebli oraz materiałów wykończeniowych użytych w projekcie, koncepcyjne projekty mebli na zamówienie – projekty szaf pod zabudowę, projekt mebli kuchennych oraz wizualizacje.

Projekt mieszkania na poddaszu Projekt mieszkania na poddaszu

Projekt sklepu z galanterią skórzaną

Projekt ekskluzywnego sklepu z galanterią skórzaną. Całe wyposażenie sklepu, jak i projekt witryny wykonywane są według indywidualnego projektu i na specjalne zamówienie. Zakres opracowania zawiera rzut sklepu wraz z rzutem zaplecza, podział na strefy funkcjonalne, widoki ścian, wizualizacje oraz meble zaprojektowane specjalnie dla tego wnętrza.

Projekt sklepu z galanterią skórzaną Projekt sklepu z galanterią skórzaną

Projekt garderoby - System PAX

Projekt garderoby wykonany z zastosowaniem systemu PAX dostępnego w salonie IKEA. Pomieszczenie znajduje się na poddaszu w domu młodego małżeństwa. Projekt zawiera rzut garderoby, widoki ścian oraz wizualizacje.

Projekt garderoby - System PAX

Projekt pokoju dla gracza

Projekt ten zdobył trzecią nagrodę w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez portal gram.pl oraz firmę ENERMAX. Tematem konkursu był wymarzony pokój dla gracza. Projekt zawiera rzut oraz wizualizacje.

Projekt pokoju dla gracza Projekt pokoju dla gracza