O nas

Kto?

Jestem absolwentką kierunków Budownictwo oraz Architektura - Architektura Wnętrz na Politechnice Łódzkiej. Połączenie tych dwóch kierunków pozwoliło mi na lepsze zrozumienie kwesti technicznych branży budowlanej, poznanie zasady ergonomii niezbędnych podczas projektowania wygodnych wnętrz oraz wykreowanie setek pomysłów, które sprawią iż wnętrza, które projektuję są wyjątkowe. We wszystkim wspiera mnie mąż, który swoim okiem geodety pilnuje, aby wszystko było na swoim miejscu.

Logo firmy Placek z wisienką
Tablica ze znakiem zapytania

Co?

Naszym głównym zajęciem jest tworzenie niepowtarzalnych wnętrz, w których będziesz się czuć "jak w bajce" - Twojej bajce. Jednak Placek z wisienką to również pracownia, w której możemy dać upust swojej artystycznej naturze. Zajmujemy się malarstwem, tworzeniem wszelkich dekoracji do wnętrz, szyciem, cardmakingiem, oprawą plastyczną ślubów, tworzeniem biżuterii i wszystkiego, na co nam pozwolą nasze dłonie i głowy.

Jak?

Na pewno dokładnie! Wszystkie nasze projekty są przemyślane i dopracowane. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wnętrza były nie tylko oryginalne, wygodne i komfortowe, ale również, aby same projekty były dokładne, czytelne i kompletne. Natomiast wszystkie rzeczy, jakie powstają w naszej pracowni artystycznej tworzymy ręcznie - z pasja i przyjemnością.

Ludzie pracujący nad projektem
Mapa z lokalizacją firmy

Gdzie?

Wszędzie! Nasza pracownia znajduję się w Wieluniu, jednak z przyjemnością wykonamy dla Ciebie projekt "on-line" lub wyślemy nasze produkty gdziekolwiek będzie trzeba, nawet w góry na Mazury.